Değerli Tüketiciler ;

Kombilerinizde oluşan arızalar ile ilgili teknik bilgi almak için arıza kodları bölümünde yer alan yazı dizisini inceleyebilirsiniz.

Kombilerinizde yaşadığınız arızanın gerçek bir arıza olup olmadığını anlamak için tüm kombilerde olan Basit ama etkili birkaç yöntem vardır.

  1. Su Basıncı Tam mı?. Su Basıncı tavsiye edilen 1.5 Bar dır Eksik İse suyu tamamlayınız.
  2. Gaz Vanası Açık mı? Doğalgaz Kombiye ulaşıyor mu?
  3. Hava Akışını Engeleyen Birşeyler Var mı? Bacası Temiz mi?
  4. Elektrik Geliyor mu?

Yukarıda belirttiğimiz kontrolleri yaptıysanız ve arıza devam ediyorsa bizimle irtibata geçiniz. Teknik anlamda problem oluşmuştur. Bilinçsiz şekilde müdahale edilmemelidir. Sonrasında daha büyük problem meydana gelir.

10 Yılı aşkındır sektörde hizmet veren firmamız tüm cihazların tamir ve bakımlarını eksiksiz yapabilmektedir. Ve resmi olarak kayıtlıdır.

Firmamız 7/24 Gebze Acil Kombi Servisi Olarak Hizmet Vermektedir.

Neden Biz !

  1. Müşteriye Geliyoruz Dediğimiz Saatte Gideriz
  2. Kaliteli Hizmet Veririz. Tamir Bitince Sizlerde bunu farke edersiniz.
  3. Tamir Fiyatlarımız Uygundur.
  4. Çalıştığımız yeri bulduğumuz gibi bırakırız. (Kirletme , Kırma Olmaz)
  5. Parça Değişimleri söz konusu olduğunda 1 yıl garanti veririz.

Bizler yukarıda yazılan konulara çok dikkat ederiz Dolayı ile müşterimizin kafasında hiçbir şüphe kalmamaktadır ve gönül rahatlığı ile kombi cihazlarını bizlere emanet edebilrler.

Önemli Not : Kış aylarında bir süreliğine evden ayrılacaksanız kombi şalteri açık konumda olmalıdır. Nedeni ise bir süre evden uzak kalan müşterilerin evlerine su bastığını görmektedir.

sebebi ise sıfır derece altında suyun kombi içinde donması sonucu genleşerek plastik blok veya borularu çatlatıp kırmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mutlaka kombinin şalteri açık kalmalıdır. ve kombinin on-off düğmesi açık olmalıdır.

Servis talepleriniz için iletişime geçiniz.